از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن پسته درمانی 60م.ل

وضعیت موجود
قیمت 70000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

روغن پسته یکی از انواع روغن های گیاهی خوراکی است که از مغز پسته به دست می آید و به دلیل مقادیر بالای ویتامین E که دارد به جوان سازی پوست صورت کمک می کند و باعث تقویت و افزایش رشد موی سر شده و کلسترول بالای خون را کاهش می دهد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

خواص روغن پسته برای پوست و مو:

نکته مهم (تست عدم حساسیت) : پیش از مصرف هرگونه ماسک بر روی صورت و نواحی حساس بدن، با مالیدن مقداری کمی از آن بر روی پوست دست خود و صبر کردن به مدت حداقل 20 دقیقه، از نداشتن حساسیت نسبت به آن اطمینان حاصل نمایید.

1. جوان سازی پوست صورت:

مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و ویتامین E موجود در روغن پسته به بهبود خاصیت الاستیسیته ی پوست کمک کرده و با رفع چین و چروک باعث جوان سازی پوست صورت می شود.

2. ضد آفتاب طبیعی:

مقادیر بالای کاروتنوئید های موجود در روغن پسته پوست صورت را از آسیب اشعه UV نور خورشید محافظت کرده و خطر ابتلا به آفتاب سوختگی را کاهش می دهد.

3. مرطوب کننده طبیعی پوست:

اسید اولئیک موجود در روغن پسته به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی عمل کرده و با آبرسانی به پوست به درمان خشکی پوست به ویژه در ناحیه زانو و آرنج کمک می کند.

4. تقویت و افزایش رشد مو:

مقادیر بالای ویتامین ها و مواد معدنی موجود در روغن پسته به تقویت فولیکول های مو کمک کرده. و باعث افزایش رشد موی سر می شود.

5. ترمیم مو های آسیب دیده:

مقادیر بالای اسید های چرب امگا 3 و ویتامین E موجود در روغن پسته، مو ها را تغذیه کرده و به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می کند.

6. نرم کننده طبیعی مو:

ویتامین E موجود در روغن پسته به عنوان آبرسان عمل کرده و با افزایش رطوبت مو ها باعث نرم تر و صاف تر شدن آن ها می شود.

7. درمان ریزش مو:

مقادیر بالای بیوتین موجود در روغن پسته به تقویت فولیکول های مو کمک کرده. و ریزش مو را درمان می کند.