از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

یونجه یک لیتری

وضعیت موجود
قیمت 12000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

یونجه با دلایلی محکم به عنوان "پادشاه تمام غذاها" نامگذاری شده است و دارای ویتامین های ضروری A، C، D، E، K می باشد. همچنین حاوی طیف کامل ویتامین B نیز می باشد و شامل مس، فولات، منگنز، تیامین، آهن و منیزیم است.

علاوه بر این نیز دارای ریبوفلاوین، نیاسین، بیوتین، اسید فولیک، پتاسیم، فسفر و کلروفیل است.در نهایت، دارای محتوای بالایی از ترکیبات گیاهی زیستی فعال است در مقایسه با سایر گیاهان، برگ یونجه حاوی اسیدهای آمینه و همچنین پروتئین بسیار زیاد است.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

فواید و خواص یونجه:

واقعا سخت به این باور رسیده اید که این شاخه های کوچک می توانند شگفتی هایی در بدن شما انجام دهند خب، بهتر است آن را باور کنید! خواص فوق العاده ای که از گیاه یونجه دریافت می شود ،از این قرار است:

  • کمک می کند تا کلسترول کاهش یابد.
  • گیاه یونجه دارای محتوای سافین بالا است.
  • این ترکیبات گیاهی شناخته شده برای کاهش سطح کلسترول است.

یونجه جذب کلسترول در روده را کاهش می دهد. همچنین دفع ترکیبات مورد استفاده برای انباشتگی کلسترول را افزایش می دهند.علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که مصرف یونجه سطح لیپوپروتئین با چگالی بالا را افزایش می دهد.

کاهش میزان چربی در شریان ها مشاهده شد. و به عنوان یک ضد هایپرلپیدرمیک شناخته شده است. این به این معنی است که سطح چربی خون را پایین می آورد. کاهش میزان چربیها می تواند، به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی ناشی از سطح کلسترول بالا کمک کند.

فواید و خواص یونچه برای مبارزه با سرطان پستان ؛

این گیاه فوق العاده شامل فیتواستروژن و ترکیبات گیاهی است که به افزایش سطح استروژن کمک میکند ؛ مطالعات نشان می دهد که این ترکیبات خطر مرگ و عود بیماران مبتلا به سرطان پستان را کاهش می دهد و در کاهش عوارض یائسگی و خونریزی بیش از حد کمک می کند.

کاهش علائم یائسگی با یونجه

کمبود استروژن علت اصلی یائسگی است ، از آنجایی که گیاه یونجه دارای فیتواستروژن است، برای زنان یائسه بسیار مفید می باشد. مطالعات نشان می دهد که مصرف این گیاه می تواند تعرق شبانه را حل کند و همچنین باعث از بین رفتن گرگرفتگی ها شود.

یونجه برای رفع خشگی واژن و عوارض قاعدگی

همچنین با خشکی واژن، سردرد، از دست دادن میل جنسی و تغییرات خلقی مبارزه می کند ؛ زنان مبتلا به خونریزی شدید قاعدگی، می توانند از یونجه بهره مند شوند. ویتامین K همچنین ویتامین انعقاد خون است و می تواند باعث جلوگیری از خونریزی بیش از حد شود.

جلوگیری از پوکی استخوان با یونجه:

محتوای ویتامین K بالا در یونجه مناسب سلامت استخوان است. بدن انسان نیاز به ویتامین K دارد تا از کلسیم به درستی استفاده کند.یونجه همچنین دارویی است که می تواند شما را در برابر پوکی استخوان محافظت کند.