از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

معجون چند گیاه تقویت قوای آقایان

وضعیت موجود
قیمت 110000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

داشتن مهارت کافی در زندگی زناشویی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید پیش از ازدواج آن را بیاموزد تا یک زندگی ارام و تقریبا بدون تنشی را در کنار همسر خود تجربه کند. بسیاری از زوج‌ها به دلیل عدم آگاهی لازم دچار مشکلات فراوانی می شوند. یکی از این مشکلات نداشتن تمایل جنسی. لازم برای زندگی زناشویی است.چگونه می توان با افزایش میل جنسی از زندگی خود لذت برد؟

عوامل مختلفی از جمله مسایل روحی روانی، نوع تغذیه، تحرک، شرایط آب‌وهوایی، سن، بسیاری از داروها و بعضی از بیماری‌ها می‌توانند در کاهش یا افزایش میل جنسی در مردان اثرگذار باشند.

بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آن‌ها می‌توانند برای کاهش یا تقویت قوای جنسی موثر باشند:

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

خواص برخی ترکیبات موجود در معجون چند گیاه تقویت قوای آقایان:

چلغوز

دانه چلغوز، غنی از اسیدهای چرب ضروری و آهن است و یک راه حل ثابت برای تقویت جنسی مردان از زمان قرون وسطی بوده است. اسیدهای چرب موجود در آن باعث حفظ باروری جنسی، افزایش تولید تستوسترون و اسپرم و در نهایت یک رابطه جنسی خوب می شود. این دانه برای افرادی که از طبع بلغمی برخوردارند، بسیار مفید است.

دارچین

دارچین را از زمان های قدیم به عنوان دارو و غذا استفاده می کردند و در حال حاضر از پرمصرف ترین ادویه های معطر جهان است. دارچین، رمز جوانی است و مصرف روزانه آن انسان را سالم نگه می دارد. دارچین، برای زیاد شدن و تجدید نیروی جنسی به کار می رود، کلیه ها را گرم می کند، ضعف کمر و پاها را از بین می برد و کم خونی را درمان می کند.

زنجبیل

زنجبیل یکی از مواد غذایی مفید در تقویت قوای جنسی است. در طب سنتی چینی، زنجبیل را به عنوان ماده غذایی «یانگ» توصیه می کنند، یعنی ماده غذایی که باعث گرمی می شود. برای همین زنجبیل میل و قوای جنسی را بالا می برد و در شرایط مطلوب نگه می دارد. نامی که چینی ها به زنجبیل داده‌اند به معنی «مردی و چیزی است که دارای نیروی جسمی و جنسی مردانه» است. پس جای تعجب نیست که زنجبیل در بین خوراکی‌های تقویت کننده قوای جنسی قرار گیرد.

هل

یکی دیگر از مواد غذایی مؤثر در افزایش میل جنسی، هل است. هل، دانه ای خوشبو و معطر، تقویت کننده و تسکین دهنده است و همانند ادویه هایی مثل زیره، زردچوبه و گشنیز، جریان خون را تحریک و بیشتر می کند و برای همین انرژی جنسی شما را بالا می برد. مقدار کمی از پودر هل، می تواند انرژی کافی را برای فرد فراهم کرده و قوای جنسی او را تقویت کند.

زعفران

این ادویه عجیب و غریب، دقیقا چیزی است که شما برای داشتن رابطه‌ای خوب به آن احتیاج دارید. خوردن مقداری زعفران علاوه بر ایجاد آرامش اعصاب، نیروی جنسی لازم را برای زن و مرد فراهم می کند.

فلفل سیاه

با توجه به طبیعت گرم قابل توجه، فلفل دارای اثر افزایش قوای جنسی است و جزو ادویه های محرک محسوب می شود. کاپساکین (ماده ای که باعث سوزش در فلفل می شود و برای تولید آندروفین ضروری است)، باعث افزایش سرعت خون در بدن و افزایش ضربان قلب می گردد. یک تکه کوچک از آن می تواند هیجان زیادی ایجاد کند.

جین سینگ

این گیاه در تسریع جریان خون و تسهیل در امر گردش خون در ارگان های بدن از جمله ارگان های جنسی کمک می کند و از این جهت در افزایش میل جنسی می تواند تأثیرگذار باشد. جین سینگ، دارای اثر ضد خستگی (تقویت کننده قوای جسمی و فکری) می باشد و بسیاری از اثرات ضد خستگی آن، مربوط به اثر محرک روی سیستم اعصاب مرکزی است.

 نعنا

 

 

 گزنه

 

 

مرزه

 

 

سیاه دانه